Misky - 12:applyQuantityDiscount - 1

Misky pro psy (psí misky) jsou nezbytnou součástí toho, aby byl váš pes šťastný a zdravý. Poskytují vašemu psovi místo k jídlu a pití a mohou také pomoci předcházet nepořádku.

K dispozici je mnoho různých typů psích misek, takže můžete najít takové, které odpovídají potřebám vašeho psa a vašemu stylu. Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru psích misek pro vašeho psa:

  • Velikost: Velikost misky by měla odpovídat plemeni a velikosti vašeho psa. Malá miska bude pro velkého psa obtížné jíst nebo pít a velká miska může být příliš velká pro malého psa.
  • Materiál: Misky pro psy jsou vyrobeny z různých materiálů, včetně nerezové oceli, plastu, keramiky a silikonu. Nerezové misky jsou nejodolnější a nejsnáze se čistí, ale mohou být hlučné, když z nich váš pes jí nebo pije. Plastové misky jsou lehké a levné, ale psi je mohou poškrábat a rozkousat. Keramické misky jsou stylové a snadno se čistí, ale při pádu se mohou rozbít. Silikonové misky jsou skládací a přenosné, takže jsou dobrou volbou na cesty.
  • Vyvýšené misky :pro psy mohou pomoci zlepšit držení těla a trávení vašeho psa. Jsou zvláště výhodné pro velké psy nebo seniory.
  • Dvojité misky: Dvojité misky mají dvě přihrádky, jednu na jídlo a jednu na vodu. To může být pohodlný způsob, jak udržet jídlo a vodu vašeho psa odděleně.