Pro Plan kapsa cat Indoor losos ve šťávě 85 g 1x Balení +1 x balení Zdarma

Cena
790 Kč

Výrobce

Kód produktu
12513741

ks

Kvalitní kapsičky pro kočky žijící převážně doma/v bytě s kousky masa ve šťávě. Složení omezuje tvorbu chlupových smotků v trávicím traktu. Více

Kvalitní kapsičky pro kočky, plné kousků masa ve šťávě, určené pro kočky žijící převážně doma/v bytě. Osvědčená kvalita od Purina Pro Plan nezklamala chovatele řadu let a má stále širokou základnu chovatelů, kteří jí důvěřují a svěřují výživu svých mazlíčků. Speciální receptura pro omezení tvorby chlupových smotků a hladký průchod chlupů trávicím traktem. Obsahuje prebiotika, která napomáhají ideálnímu prostředí v trávícím traktu, navíc snižují zápach z kočičí toalety.

Složení:

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky, cukry.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky/kg: vitamin A: 1390 m.j., vitamin D3: 190 m.j., vitamin E: 300 m.j., taurin: 630 mg, železo: 16 mg, měď: 1,2 mg, zinek: 24 mg, mangan: 2,3 mg, jod 0,49 mg, zchutňující látky

Krmný návod: Krmte kočku doporučenou dávkou nejméně ve 2 samostatných dávkách. Individuální potřeby se mohou lišit. Pro udržení štíhlé tělesné kondice upravte krmnou dávku v závislosti na individuálních potřebách kočky.

Podávejte krmivo pokojové teploty. Čistá, čerstvá voda by měla být neustále k dispozici. Po otevření uchovejte v chladnu, po otveření spotřebujte do 24 hod. Cena je za 1+1 Balení (26 Kusů v balení) 

protein 12,00%
tuk 4,00%
Anorganické látky 2,40%
vláknina 0,80%
vlhkost 79,00%