Talíře - Velikost - 21,4x21,4x3

Ať už prostíráte pro slavnostní příležitost, rodinnou večeři nebo každodenní rychlou snídani, základem jsou talíře. Vytvořte noblesní atmosféru u prostřeného stolu pokaždé, když k němu usednete. Tradiční i moderní tvary a linie, vzory i jednoduchost, kvalitní porcelán, talíře na polévku i na hlavní chod. Vybírejte, kombinujte, vytvořte si svůj styl. 

Rádce

Jak brousit kapesní nože

Jak brousit kapesní nože

Po delším používání se ostří každého nožeztupí.V případě nutnosti přebroušení ostří použijte brousek. Pouze opatrně protáhněte Váš nůž brusnou drážkou a ostří bude obnovené.Zkušenější uživatelé mohou použít brusný kámen. Použití brusného kamene je efektivní způsob, jak dostat ostří Vašeho nože zpět do formy. Pro běžné udržení ostří Vašeho nože v odpovídající kvalitě
použijte ocílku. Ocílka slouží k oživení ostří nože a uhlazení ostří po použití brousku. Vezměte ocílku do jedné ruky a nůž do druhé ruky. Jednoduše přidržte zadní konec ostří v úhlu 20 stupňů k ocílce a lehkým tlakem táhněte nůž dolů přes celou délku ostří do špičky - nejdříve na jedné a poté i na druhé straně ocílky. Po 6-8 opakováních budou mít Vaše nože zase původní ostří. Ocílka by měla být delší než broušený nůž.